CO O NÁS ŘEKLI RODIČE A PŘÁTELÉ ŠKOLY

RECENZE NA NAŠI ŠKOLU

CO O NÁS ŘEKLI RODIČE A PŘÁTELÉ ŠKOLY

„V AMA SCHOOL ZŠ montessori v Mostě jsme zažili úžasnou atmosféru svobodné školy. Nadšené, kreativní, přirozeně sebevědomé (a přitom ne drzé) děti. Všichni sportují, jsou aktivní, bezprostřední a šíří kolem sebe i se školním personálem radost, radost, radost! Děti nás šly také bosé vyprovodit až k autům. Více takových škol a neřešíme problémy s kriminalitou, drogami, obezitou a dalšími společenskými nešvary.“
Jiří Šlégr

„Před rokem jsme hledali alternativu státní školy pro naší dceru, v té době měla před sebou poslední rok školky. Po návštěvě školy a školky AMA SCHOOL v Mostě jsme se téměř okamžitě rozhodli pro nástup už do posledního roku školky – uchvátilo nás prostředí, přátelská rodinná atmosféra a tým pedagogů a celého personálu AMA. Nyní, po roce, mohu školu a školku AMA jen doporučit!“
Irena

„AMA je pro nás každoročním prázdninovým zpestřením, když se vracíme do Mostu. Krásné prostředí, prostory, program a hlavně úžasní pedagogové!“
Ivona

Montessori ZŠ a MŠ

Jsme mateřská a základní škola v Mostě s Montessori programem. Náš současný vzdělávací program je pro děti od 2 do 15 let. Přijďte se k nám podívat.

Jsme o.p.s. - veškeré získané finanční zdroje jsou tudíž investovány do naší činnosti a rozvoje.

        

Rychlý kontakt

AMA SCHOOL - základní škola a mateřská škola montessori o.p.s.

Široký vrch 363
Most, 434 01

+420 702 279 927

office@amaschool.cz

Elektronická omluvenkaFotogalerie

Facebook