AMA SCHOOL - základní škola a mateřská škola montessori o.p.s.
Široký vrch 363, 434 01 Most
office@amaschool.cz | +420 702 279 927
SPONZOŘI | KALENDÁŘ | FOTOGALERIE

Poznejte Mirka...

MIROSLAV KREJČÍK

Asistent pedagoga

O MNĚ

Po střední škole jsem se rozhodl pro studium Politologie a Mezinárodních vztahů na UK, které jsem zdárně dokončil. Ačkoli mě tento obor velmi naplňoval, tak jsem si uvědomoval, že uplatnění je jen velmi malé a ne tak naplňující jako teorie. Rozhodl jsem se proto, že vystuduji ještě jeden obor, kterým se budu moci finančně zabezpečit. Volba padla na právnickou fakultu, kterou v současné době dokončuji( zbývají mi státní zkoušky ).

Ve 4. ročníku právnické fakulty jsem si však konečně přiznal realitu, tedy že nejsem materialista, že nechci dělat práci, která mě nenaplňuje jen pro pocit slušně zabezpečeného muže.

Výchova a vzdělávání dětí a mládeže je tím, co mě naplňuje. A to mě také přivedlo k práci ve škole. Jsem moc rád, že jsem dostal šanci pracovat pro Montessori školu, v jejíž filozofii výchovy dítěte věřím!

S dětmi a mladistvými se setkávám také při trénování fotbalu, což je můj placený “koníček”. Dva roky jsem trénoval ve Viktorii Plzeň a momentálně trénuji ligový dorost v Mostě. Sport obecně je mou velkou vášní, i když už to není na úrovni, jako když jsem byl o pár let mladší :-).

Ve volném čase se tu snažím být pro svou ženu a našeho malého syna Šimona, jenž se nám narodil v létě 2019.

Moje motto…

Facebook