NAĎA SCHNELLZEROVÁ

POZNEJTE NAĎU, ASISTENTA MONTESSORI PEDAGOGA

Motto:

Proto: Žij podle své víry. Dělej to, co ti radí srdce… To, co chceš… Lidský život je divadelní představení, které se hraje bez předchozích zkoušek. Zpívej, směj se, tancuj, měj rád… a žij intenzivně každý okamžik svého života…dříve, než spadne opona a hra skončí bez potlesku.
Charlie Chaplin

O MNĚ

O MNĚ

Pocházím z Mostu, vyučila jsem se aranžérkou a  začala podnikat v reklamní agentuře.

Následně jsem se odstěhovala do Rakouska, kde jsem žila devět let.  V  horských oblastech –  Achensee, Innsbruck,  jsem  pracovala  v kosmetické oblasti  a zároveň  jsem zde působila i jako překladatelka, jelikož hotel je multikulturní.

Zde jsem se začala věnovat dětem, počínaje kroužky, až po výtvarnou činnost. Hlavní pracovní náplní byla činnost v horské bio-sýrárně Ackern-alm. Externí práce s dětmi mě povětšinou naplňovala další čtyři roky, přesto jsem si mezitím udělala střední ekonomickou školu, avšak tato volba se neukázala úplně správná. Jelikož jsem velice kreativní, též mám ráda umění, dětskou spontánnost a upřímnost, tak jsem se vrátila k dětem. Začala jsem studovat na vyšší odborné škole obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Věnuji se dětem v Cvč Most, kde externě učím německý jazyk. Mezitím se nám také v roce 2013 narodil syn, který mne v rozhodnutí o práci utvrdil.

Rodina:  přítel Radek, syn Ryan

Zájmy a koníčky: umění, malba, písmomalířství, výtvarné činnosti, lyžování, bruslení, plavání, fotografování, cestování, poznávání jiných kultur, dovolená s rodinou

Dovednosti: kreativita, vaření, pečení dortů, estetické cítění, znalost německého- anglického jazyka, základy ruského jazyka.

Záliby: největší prioritou je má rodina a blízcí, mám ráda dobré jídlo, sýry, víno, vánoční atmosféru, posezení u krbu, upřímnost, poslouchám hudbu. Dále pak mám ráda přírodu, zvířata, moře, četbu zajímavých knih, čistotu, dětský smích a radost,  hraní si, ale i vzdělávání. Mám ráda klid v duši.

Co nemám ráda: hady, pavouky, povrchní a lhostejné lidi, žárlivost, manipulaci, nenávist a moc, aroganci, cigarety, tlusté maso, nemoci.

Proto : Žij podle své víry. Dělej to, co ti radí srdce… To, co chceš… Lidský život je divadelní představení, které se hraje bez předchozích zkoušek. Zpívej, směj se, tancuj, měj rád… a žij intenzivně každý okamžik svého života…dříve, než spadne opona a hra skončí bez potlesku.

Charlie Chaplin

Montessori ZŠ a MŠ

Jsme mateřská a základní škola v Mostě s Montessori programem. Náš současný vzdělávací program je pro děti od 2 do 15 let. Přijďte se k nám podívat.

Jsme o.p.s. - veškeré získané finanční zdroje jsou tudíž investovány do naší činnosti a rozvoje.

        

Rychlý kontakt

AMA SCHOOL - základní škola a mateřská škola montessori o.p.s.

Široký vrch 363
Most, 434 01

+420 702 279 927

office@amaschool.cz

Elektronická omluvenkaFotogalerie

Facebook