PETRA SVOBODOVÁ

poznejte...

PEŤA

O MNĚ

Narodila jsem se v mostě 23. 4. 1979 ve znamení býka. Moje dětství je spjato s malou vesničkou Havraň. Moji rodiče se snažili hospodařit a budovat dům. Díky životu na vesnici vím, jak se dojí kráva, jak snáší slepičky, jak bečí ovečky, a jak chutnají jahody ze zahrádky. Můj tatínek, muzikant, závodník, horolezec a každým coulem bohém, se do všeho nového s nadšením pustil, ale vlastně jen díky bezbřehé trpělivosti a laskavosti mé maminky, jsem mohla vyrůst na vesnici. Nakonec rodiče zvolili pohodlí města a můj život se již odehrával v Mostě.

Od útlého dětství jsem měla jasno a chtěla jsem jednou pracovat s dětmi. Tatínek mi ale nakonec vysvětlil, že moje volba povolání není šťastná. Vystudovala jsem tedy obor technicko-hospodářská a správní činnost. Po škole jsem nastoupila jako administrativní pracovnice. Práce v kanceláři mě nenaplňovala,  a tak jsem se vrhla do podnikání.  Nějaký čas jsem strávila v cizině. Krásné vzpomínky mám například na život v Izraeli, nebo v Rakousku. Po návratu z ciziny jsem pracovala jako manažer ve firmě, kde jsem vedla rekvalifikační kurzy pod záštitou MŠMT. Celou mou pracovní kariéru, ale stále provázela touha pracovat s dětmi. Vedla jsem kroužky, pracovala jsem jako dobrovolník v charitě, nebo si půjčovala děti svých přátel a podnikala s nimi výpravy za dobrodružstvím.

Od začátku roku 2014 vedu v AMA SCHOOL miniklubík pro maminky s dětmi od 0 do 3 let věku, kde jsem se mohla realizovat u dětí tak, jak jsem vždy toužila a v současné době vyvrcholila má spolupráce s AMA SCHOOL tím, že se stávám pedagogem na plný úvazek.

Jsem maminka dvou krásných chlapečků, kteří mají možnost se mnou být v krásném prostředí AMA SCHOOL, kde mi práce a vzdělávání dětí dává smysl. Také jsem manželkou muže, který je zároveň můj nejlepší přítel.

Zajímám se o alternativní způsoby života a svobodné vzdělávání. Domnívám se, že každé dítě se rodí jako osobnost a na nás je jen být poblíž a pomáhat jim v jejich přednostech a plnění jejich snů.

RODINA:  vdaná, 2 děti: Mireček (2011) a Petříček (2014).

ZÁJMY A KONÍČKY: vaření, houbaření, pěstování bylinek, hudba, sport, výroba domácí kosmetiky, zdravá strava, ekologie, šití, tvoření a vyrábění. Zájmů a věcí, které bych chtěla zkusit je mnoho, ale nešťastnější jsem v kruhu rodinném a největší odměnou je pro mě úsměv a láska mých dětí a manžela.

DOVEDNOSTI: hra na kytaru, zpěv, vaření, výroba domácí zdravé kosmetiky a znalosti v oboru kosmetika.

OBLÍBENÝ AUTOR: Naomi Aldor, Don Miguel Ruiz, Ota Pavel, Jaroslav Dušek, Dan Brown, Maria Treben, Khaled Hosseini aj.

OBLÍBENÁ HUDBA: Lenka Filipová,  Marie Rottrová, Zuzana Navarová, Hana Hegerová, Norah Jones, Edit Piaf, Jana Kirschner, Luis Amstrong, Berry Wait, Michael Jackson, Johny Cash, Michal Tučný, Luboš Pospíšil, Rychard Krajčo, Pavel Lohonka Žalman, Beatles a vše co mě ne nechá chladnou. :o)

CO MÁM RÁDA: Svou rodinu, svobodu (na druhou :o)), přírodu, přirozenost, laskavost, čestnost, upřímnost, objetí svých dětí. Miluji dobré jídlo, dobré víno, posezení u ohně, hvězdy, dům, který budujeme, domov, svoje přátelé, rodiče mého manžela, vůně a hudbu.

CO NEMÁM RÁDA: Konzum, bulvár, bezmoc, bezpráví, válku, manipulaci, povyšování, politiku, byrokracii, bezohlednost, předsudky, škatulkování, reklamy, a přesto, že jím téměř všechno a v rámci zdravé výživy jsem se opravdu moc snažila jíst kozí produkty, je tato potravina pro mě nepoživatelná.

Jaká jsem byla jako dítě: Nekonfliktní, přátelská, a nikdy jsem nevyčnívala do žádných extrémů. Prostě šťastné dítě. :o)

DOVEDNOSTI

MALOVÁNÍ · 85%
PRÁCE S POČÍTAČEM · 80%
SPORT · 90%
MUZIKA · 90%
Zpět na stránku Náš team

Moto: I přes všechna úskalí a trable co mě v životě potkaly, jsem nikdy nepřestala věřit v dobrotu a lásku lidí.

Montessori ZŠ a MŠ

Jsme mateřská a základní škola v Mostě s Montessori programem. Náš současný vzdělávací program je pro děti od 2 do 15 let. Přijďte se k nám podívat.

Jsme o.p.s. - veškeré získané finanční zdroje jsou tudíž investovány do naší činnosti a rozvoje.

        

Rychlý kontakt

AMA SCHOOL - základní škola a mateřská škola montessori o.p.s.

Široký vrch 363
Most, 434 01

+420 702 279 927

office@amaschool.cz

Elektronická omluvenkaFotogalerie

Facebook