ZUZANA BERENIKA PRÉMA

POZNEJTE NAŠÍ MONTESSORI UČITELKU

O MNĚ

Již od 15ti let jsem se zabývala vzděláváním, nejprve jako praktikant a od 18ti let jsem pak samostatně vedla volnočasové aktivity dětí a mládeže. Mým hlavním zaměřením byla etická a duchovní výchova.

Vystudovala jsem VŠZ a později doplňující pedagogické studium učitelství všeobecně vzdělávacích předmětů na pedagogické fakultě Univerzity Karlovy.

Od roku 1992 jsem působila jako soukromý učitel, později také jako facilitátor a trenér Three In One Concepts.

Od roku 1998, kdy jsem se zúčastnila svého prvního Montessori výcviku, jsem směřovala k otevření školy pro celostní učení a absolvovala mnoho dalších Montessori tréninků a seminářů, Evropské vzdělávání v lidských hodnotách a další. Svou Montessori praxi jsem získávala např. při zakládání školy International Montessori School of Prague, jako hlavní učitel třídy v Casa Della Pace Montessori Eco School ve Skotsku, ve Škole Hrou – Duhovka, v rodinné domácí škole Fialka Montessori, kde jsem pracovala postupně s věkem dětí 2-12 let.

Od roku 2004 vedu semináře a kurzy nejen pro širokou veřejnost, ale také pro učitele, např. kurz Základy Montessori pedagogiky pro 1. stupeň ZŠ (akreditován MŠMT č. j. 17530/2014-1-563. Držitel akreditace je společnost Otevřená mysl, o.p.s.)

Za zmínku stojí také to, že jsem sama matkou 3 dětí (10-16 let), takže uplatňuji pohled nejen učitele, ale i rodiče. Samozřejmě také dítěte, protože se cítím být dítětem života.

Láska je Bůh, Bůh je láska.

Sathya Sai Baba

Montessori ZŠ a MŠ

Jsme mateřská a základní škola v Mostě s Montessori programem. Náš současný vzdělávací program je pro děti od 2 do 15 let. Přijďte se k nám podívat.

Jsme o.p.s. - veškeré získané finanční zdroje jsou tudíž investovány do naší činnosti a rozvoje.

        

Rychlý kontakt

AMA SCHOOL - základní škola a mateřská škola montessori o.p.s.

Široký vrch 363
Most, 434 01

+420 702 279 927

office@amaschool.cz

Elektronická omluvenkaFotogalerie

Facebook