AMA SCHOOL - základní škola a mateřská škola montessori o.p.s.
Široký vrch 363, 434 01 Most
office@amaschool.cz | +420 702 279 927
SPONZOŘI | KALENDÁŘ | FOTOGALERIE

EVA PODROUŽKOVÁ

Vedoucí školní jídelny

O MNĚ

Narodila jsem se v Litvínově, kde jsem prožila svoje dětství a dospívání. Po absolvování střední ekonomické školy jsem se odstěhovala do Mostu, kde žiji dodnes. Po škole jsem začala pracovat ve Státní bance československé, z které v roce 1990 vyčleněním obchodní činnosti vznikla Komerční banka.

 

Po narození druhého dítěte jsem odešla na hóóódně 🙂 dlouhou mateřskou dovolenou, na které se mi narodila další dcera, a byla jsem celkem 18 let doma. Zpětně toto období hodnotím velmi pozitivně – mám s mými dětmi, řekla bych, nadstandardní vztah.

 

V AMA SCHOOL pracuji od jejího založení v roce 2013. V současné době na úseku stravování.

 

S přibývajícím věkem se mění i mé záliby. Ráda chodím do divadla, zajímají mě knihy s válečnou tématikou. Jinak nemám vyhraněný žádný žánr. Kniha mě musí zaujmout. Zkompletovala jsem si díla Zdeny Frýbové a Arthura Haileyho, oba autoři záhy zemřeli, takže už od žádných autorů si nepořizuji jejich kompletní vydanou tvorbu :-). Velkým relaxem je pro mně i zahrádka.

 

Nemám ráda přetvářku. Jsem spíše praktická, nemám ráda chaos. Moje důslednost je někdy na obtíž už i mně samé. V lidech vidím vždy jen to lepší, o to větší bývá občas moje zklamání. Optimismus jde u mně ruku v ruce s pesimismem. Co je asi mojí silnou stránkou, je umění naslouchat.

Moje motto…

“Člověk se nikdy nezbaví toho, o čem mlčí.”

Karel Čapek

Facebook