AMA SCHOOL - základní škola a mateřská škola montessori o.p.s.
Široký vrch 363, 434 01 Most
office@amaschool.cz | +420 702 279 927
SPONZOŘI | KALENDÁŘ | FOTOGALERIE

IRENA MALÁ

Třídní učitelka Elementary III. a marketingový specialista

O MNĚ

Narodila jsem se v roce 1978 v Ostrově a nyní již přes 20 let bydlím v Žatci s dcerou Zuzkou. Studovala jsem Obchodní akademii a po studiu jsem přesídlila na krátkou dobu do Prahy. Po návratu zpět do Severních Čech jsem začala pracovat v reklamní agentuře, kde jsem strávila 15 let.
S AMA SCHOOL jsem se seznámila, když bylo Zuzance 5 let a my přemýšleli, kam umístíme Zuzku do základní školy. Téměř okamžitým rozhodnutím byla AMA SCHOOL, kde je Zuzka šťastná a spokojená.

Postupem času jsem se stále více angažovala a pomáhala při organizování akcí AMA SCHOOL až jsem nastoupila do školy na stálo :-).
V roce 2020 jsme ukončila studium pro ředitele školy, abych více pronikla do problematiky řízení školy.

V roce 2021 jsem absolvovala kurz jako instruktor fitness, což využívám nejen ve svém volním čase, ale i ve škole, kde vedu sportovní kroužek.

V roce 2022 jsem absolvovala AMI kurz pro pedagogy a asistenty adolescentního programu.

ZÁJMY A KONÍČKY: hudba, sport – intervalové a kruhové tréninky, běh, OCR závody, in-line brusle, jízda na kole, volejbal, badminton

VLASTNOSTI: flexibilita, pečlivost, zarputilost, tvrdohlavost 🙂

OBLÍBENÁ HUDBA: cokoli, co se mi líbí – nerozlišuji rock, pop atd. – prostě se mi daná hudba musí líbit – např. Kryštof, Lucie, Die Happy, David Deyl, Ed Sheeran, Katy Perry, Chinaski, Linkink Park…

CO MÁM RÁDA: hudbu, pohyb, řízení auta, smích, radost, někdy i samotu

CO NEMÁM RÁDA: pavouky, kapustu, lidskou hloupost, nedochvilnost, lež a přetvářku

Moje motto…

„Believe in yourself“

Facebook