AMA SCHOOL - základní škola a mateřská škola montessori o.p.s.
Široký vrch 363, 434 01 Most
office@amaschool.cz | +420 702 279 927
SPONZOŘI | KALENDÁŘ | FOTOGALERIE

IVA VYKROČILOVÁ

Asistent pedagoga

Volnočasový pedagog

O MNĚ

Jmenuji se Iva Vykročilová, narodila jsem se v roce 2002 v Mostě. Od pěti let jsem však vyrůstala na vesnici v Malém Březně.

 

Mezi mé největší zájmy patří tanec, ke kterému jsem se poprvé dostala ve třech letech a vystřídala velké množství tanečních stylů. Aktivně jsem se mu věnovala až do roku 2020. Vyzkoušela jsem si hrát v amatérských muzikálových představeních, díky kterým jsem divadlu podlehla. Velice ráda si také vezmu do ruky fotoaparát a sem tam vyfotím nějaký portrét, krajinu či architekturu. 

 

V pěti letech jsem poprvé navštívila letní dětský tábor, který jsem si okamžitě zamilovala. Trávila jsem zde pravidelně každé léto a postupně z dítěte vyrostla až v praktikanta a následně vedoucího. Právě na tomto táboře jsem si oblíbila práci s dětmi a v roce 2017 tak nastoupila na střední školu se zaměřením na předškolní a mimoškolní pedagogiku, kde jsem i následně odmaturovala.

V rámci školy jsem absolvovala několik kurzů a to konkrétně plavecký, lyžařský a vodácký. Během studia jsem vedla vlastní divadelní kroužek pro děti z okolí mého bydliště, podílela se na realizaci letních příměstských táborů a vypomáhala na několika akcích právě pro děti. 

S AMA SCHOOL jsem přišla do kontaktu díky mé střední škole, a to konkrétně při hledání místa pro mou další praxi. 

Nyní studují na vyšší odborné škole a práci s dětmi se hodlám nadále věnovat.

Moje motto…

Facebook