AMA SCHOOL - základní škola a mateřská škola montessori o.p.s.
Široký vrch 363, 434 01 Most
office@amaschool.cz | +420 702 279 927
SPONZOŘI | KALENDÁŘ | FOTOGALERIE

Erasmus+

Co je Erasmus+?

 

Program Erasmus+ umožňuje mezinárodní výjezdy a podporuje mezinárodní spolupráci. Přináší inovace do vzdělávání a v účastnících podporuje všeobecný rozvoj dovedností. Zpřístupňuje českým organizacím nenahraditelné zkušenosti ze zahraničí a pomáhá jim navázat cenné mezinárodní spolupráce.

Více informací o programu Erasmus+ naleznete zde:  https://www.dzs.cz/cz/erasmus-plus/

 

Náš projekt Erasmus+ v roce 2023

 

V květnu 2023 jsme se v rámci projektu “Pomoz mi objevit svět” vydali se žáky třetího trojročí (7. – 9. třída) do Španělska do školy NOVASCHOOL Medina Elvira nedaleko města Granada.

Do Španělska odletělo 10 dětí a 4 pedagogové – 3 jako doprovod a jeden pedagog na stínování práce pedagoga.

Termín: 21. – 31.5.2023

Do Španělska jsme s sebou vezli video, kde v několika minutách shrnujeme informace o ČR, našem městě a naší škole, které jsme prezentovali v Novaschool, a to hned ve dvou třídách. Mladším dětem jsme vezli video našich kamarádů z druhého trojročí, kteří si chtěli najít své španělské kamarády pro dopisování a komunikaci v angličtině.

Rozsáhlá fotogalerie je k dispozici na našem Facebooku.

About us

We are looking for new friends

Co jsme dělali, co jsme viděli a jak jsme se ve Španělsku měli se dozvíte z videa, které jsme po návratu připravili pro rodiče a veřejnost.

Toto video jsme prezentovali na naší letní slavnosti a oslavě našeho 10ti letého výročí, kde měli rodiče a veřejnost možnost toto video shlédnout.

Třetí trojročí ve Španělsku

Facebook