AMA SCHOOL - základní škola a mateřská škola montessori o.p.s.
Široký vrch 363, 434 01 Most
office@amaschool.cz | +420 702 279 927
SPONZOŘI | KALENDÁŘ | FOTOGALERIE

ŠTĚPÁNKA KRCHNÍKOVÁ

Asistent pedagoga

Volnočasový pedagog

O MNĚ

Jmenuji se Štěpánka Krchníková a pracuji jako pedagogický asistent a volnočasový pedagog. Narodila jsem se v roce 2001 v Kadani. V roce 2020 jsem vystudovala Gymnázium a Střední odbornou školu v Klášterci nad Ohří.

Když jsem odmaturovala, věděla jsem, že chci pracovat s dětmi a věnovat se hlavně sobě. Začala jsem tedy pracovat jako volnočasový pedagog v Domě dětí a mládeže Šuplík v Kadani, kde jsem vyučovala balet. Tanec je totiž vášeň, které se věnuji přes 16 let. Připravovala jsem děti na mezinárodní soutěže jako je Talent Awards a na Pražskou konzervatoř. Sama jsem vyhrála cenu Karla Havlíčka Borovského v oblasti umění za rok 2016 v Kadani. V roce 2020 a 2021 jsem byla oddílová vedoucí na Letním filmovém táboře v Jesenici.

V listopadu 2021 jsem se přestěhovala do Mostu. Zezačátku jsem pracovala ve státní školce jako asistent pedagoga, kde jsem pochopila, že touhle cestou se vydat nechci. Začala jsem více řešit alternativní vzdělání dětí. V září roku 2022 jsem se stala součástí AMA týmu a otevřeli se mi tím „dveře“ do úplně jiného světa pedagogiky. Najednou jsem pochopila, že předávat informace dětem se dá i krásným, respektujícím způsobem.

Momentálně studuji historii a společenské vědy na Univerzitě J. E. Purkyně v Ústí nad Labem. Do budoucna bych chtěla vystudovat speciální pedagogiku.

 

Mé záliby: tanec, plavání, bruslení, jóga, četba, cestování, historie.

Moje motto…

Facebook