AMA SCHOOL - základní škola a mateřská škola montessori o.p.s.
Široký vrch 363, 434 01 Most
office@amaschool.cz | +420 702 279 927
SPONZOŘI | KALENDÁŘ | FOTOGALERIE

ELIŠKA FRAŇKOVÁ

Asistent pedagoga

Volnočasový pedagog

O MNĚ

Narodila jsem se do rodiny, kde můj otec i moje maminka učili na základních školách. Už jako malá holka jsem s nimi jezdila na různé výlety a pozorovala, jak skvělý mají vztah ke svěřeným dětem.

Na základní škole jsem se zapojovala do různých akcí a projektů, především sportovních, pro mladší děti a už tehdy jsem si řekla, že bych se tomu ráda věnovala i v budoucnu.

Přihlásila jsem se tedy na Střední pedagogickou školu v Mostě, kde mi umožnili spoustu praxí a exkurzí ve školních i mimoškolních institucích, zároveň ale i místo, kde bych mohla spojit sport a děti. Ke studiu jsem si přivydělávala hlídáním dětí nebo jako externí zaměstnanec ve Středisku volného času, kde jsem vedla sportovní kroužek. Jedna z exkurzí na střední škole byla samozřejmě i samotná AMA, o které jsem do té doby neslyšela, ale na první pohled se mi moc zalíbila.

Po střední škole jsem nastoupila na Vyšší odbornou školu v Mostě, která mne ale bohužel nijak nerozvíjela. Rozhodla jsem se tedy studium pozastavit.

V roce 2022 mi byla nabídnuta práce v AMA SCHOOL jako asistent pedagoga, kde se mohu skvěle rozvíjet. Práce s dětmi mne nesmírně naplňuje a v prostředí jako má AMA SCHOOL je k nezaplacení.

V budoucnu bych chtěla spojit práci zde a zároveň studovat nejlépe v oboru psychologie.

Mimo jiné mezi mé koníčky patří i snowboarding, MMA, moji psi nebo cestování.

 

Mohu si tedy dovolit říct, že můj dosavadní život provádějí především děti a doufám, že to tak zůstane i nadále.

Moje motto…

Facebook